Co na prezent na dzień babci i dziadka

Co na prezent na dzień babci i dziadka

Dzień babci i dzień dziadka to doskonała okazja do stworzenia prezentów. To także forma podziękowania za wszystko, co dla nas robią. Cóż więc wybrać na tę wspaniałą okazję? Jakim prezentem obdarować ukochaną babcię i wspaniałego dziadka? Poniżej przedstawiam 3 pomysły na udany prezent na dzień babci i dziadka.

Pomysły na prezent dla dziadków

Niezależnie, na co się zdecydujesz, pamiętaj, że najważniejsza jest pamięć. Dziadkowie z pewnością docenią każde Twoje staranie. Dla nich prezent nie jest najważniejszy. Największą radość podarujesz im swoją obecnością. Zatem co na prezent na dzień babci i dziadka? Propozycje tuż poniżej.

1. Sesja zdjęciowa

To zdecydowanie numer jeden, jeśli chodzi o listę prezentów. Pewnie zastanawiacie się skąd taka wysoka pozycja? Otóż nie ma nic piękniejszego niż uwiecznienie wspaniałych rodzinnych chwil na rolce aparatu. Pomysł na sesję zdjęciową może obejmować całą rodzinę. I to nie tylko w grę wchodzi studio fotograficzne. Jeszcze piękniej zaprezentują się zdjęcia na łonie natury. Zorganizujcie wypad, na którym pojawią się dzieci z wnukami czy może prawnukami. Może być to rodzinny piknik czy spacer po lesie. Równie dobrze może być to sesja w otoczeniu waszego rodzinnego domu. Powstają wtedy najpiękniejsze zdjęcia.

Realizacja bonu na sesję zdjęciową nie mu być wykonana akurat 21 stycznia. Równie dobrze możecie uzgodnić późniejszy termin fotografem. Może to być wasza ulubiona pora roku. Najważniejsze byście byli wszyscy razem. A z otrzymanych zdjęć można poczynić cuda. Od stworzenia zwykłego rodzinnego albumu, po foto tapety czy zdjęcia na płótnie. Zdjęcia to dobry pomysł na prezent na dzień babci i dziadka. Dodatkowo warto zauważyć, że to świetna pamiątka nie tylko dla dziadków. Cała rodzina zyska mnóstwo radosnych wspomnień.

2. Kalendarz jako prezent na dzień babci i dziadka

Kalendarz to świetna forma prezentu na dzień babci i dziadka. Pomysłów na realizację takiego kalendarza jest sporo. Warto wziąć pod uwagę forma i jakość wydruku. Całą szatę graficzną można stworzyć samodzielnie lub skorzystać z gotowego szablonu. Pamiętaj, by wybrane zdjęcia były dość dobrej jakości. Im większe zdjęcie, tym bardziej będzie się rzucała w oczy gorsza jakość. Warto też wybrać ujęcia, na których są dziadkowie oraz wnuki. Oczywiście zdjęcia rodzinne jak najbardziej znajdą miejsce na kartach kalendarza.

Dla dziadków taki prezent to doskonała forma przypomnienia. Stworzy doskonałą okazją do pamiętania o wszelkich rodzinnych świętach. Warto zaznaczyć w nim urodziny, imieniny czy inne ważne wydarzenia. W ten sposób dajemy dziadkom poczucie bezpieczeństwa. Wciąż pozostaną na bieżąco z rodzinnym kalendarium. Po upłynięciu ważności kalendarza, zdjęcia można wykorzystać do rodzinnego albumu.

3. Wspólny prezent dla dziadków

Świetnym pomysłem na wspólny prezent dla dziadków może być zestaw porcelanowych kubeczków. Z uroczym napisem, dedykowanym zarówno babci, jak i dziadkowi. Z pewnością umili poranne picie kawy, jak i popołudniowej herbaty. Inną opcją personalizowanego prezentu może być zestaw ręczników kąpielowych. To idealne rozwiązanie dla dziadków lubiących podróże czy wyjazdy. Dzięki podpisanym ręcznikom już nigdy nie będą się o nie spierać. Każdy otrzyma swój, z dedykowanym napisem. Idąc tropem podróży, dobrze sprawdzi się także zestaw personalizowanych kapci. Przed ich zakupem warto się jednak dobrze zorientować w rozmiarach. Pomyśl o tym, z jaką dumą będą prezentować się dziadkowie na wyjeździe. Jako najlepsza babcia i najlepszy dziadek pod słońcem. Takie z pozoru drobne upominki, mają niesamowicie sentymentalna więź. Używane na co dzień będą wciąż przypominały dziadkom jak ważnymi osobami są w rodzinie.

Wspólnym prezentem dla dziadków może być także zestaw ulubionej kawy, herbaty czy słodkości. Wiadomo, że w późniejszym wieku warto uważać na poziom cukru. Jednak odrobina dobrej czekolady, zjedzona przy pysznej kawie z pewnością nie zaszkodzi. Zwłaszcza gdy w odwiedziny wpadną ukochane wnuki!

Dodaj komentarz