Fascynujące tradcyjne kuchnie

Fascynujące tradcyjne kuchnie

Bardzo modne i fascynujące są dla nas te restauracje, gdzie możemy znaleźć tradycyjną kuchnię i nie zawsze polską, ale także z innych regionów świata. Taka restauracja Kraków zawsze może się cieszyć stałym napływem gości, gdyż zawsze znajdzie się jakiś turysta, grupa młodzieży czy studentów, która zechce spróbować czegoś nowego i przechodząc obok wstąpi do takiego lokalu, aby się przekonać, jak smakuje kuchnia np. chińska, włoska, francuska, meksykańska itd. Znajdą się też takie osoby, które ten rodzaj smaków po prostu sobie upodobają i przynajmniej raz w miesiącu taki lokal będą odwiedzać, a restauracje zrobią wszystko, żeby takiego klienta utrzymać. Właśnie, dlatego mamy karty bonusowe, które gwarantują nam kilka procent zniżki jednorazowo lub takie dla stałych klientów, gdzie zawsze możemy liczyć na jakiś rabat i będziemy tam chodzić raz w miesiącu z całą rodziną czy grupą przyjaciół. Taka karta może być także prezentem i tylko od nas zależy czy kupimy komuś taki podarunek czy może zdecydujemy się na cos innego.

Zupełnie innym sposobem jest taka promocja, którą można spotkać nie tylko u kosmetyczki, ale także w restauracji, gdyż któryś z kilkunastu posiłków, jakie tam zjemy będzie gratis, więc chodzimy właśnie tam i jemy obiady czy kolacje, a nawet śniadania po to, aby np. za 10 razem zjeść to samo tylko za darmo. Oddziałuje się na nas w sposób bardzo psychologiczny, ale tak naprawdę to nie tylko restauracja Kraków stosuje tego typu promocje, bo mamy to w każdym sklepie, gdzie także są karty stałych klientów, bony upominkowe lub sezonowe obniżki cen, które sprawiają, że kupimy coś raz, ale przy kolejnej bytności zajrzymy nawet do sklepu, który tak normalnie jest dla nas za drogi i będziemy szukać promocji. Podobnie zachowujemy się w restauracji, bo idziemy do tego samego lokalu, ale pod pretekstem chęci spróbowania czegoś nowego zawsze wybieramy z karty coś, co jest promocją dnia lub w inny sposób daje nam jakiś rabat.

Wiele młodych par udaje się na romantyczne kolacje do eleganckiej restauracji, którą tak normalnie omija szerokim łukiem i tam dochodzi od oświadczyn lub innych miłosnych deklaracji. Po prostu restauracje dają nam możliwość zaskoczenia partnera, gdyż możemy tam wszystko dokładnie umówić i zaplanować, więc w odpowiednim momencie kelner przyniesie ciastko itd., którego przy partnerce nie zamawialiśmy, zacznie grać orkiestra czy jeden muzyk przy naszym stoliku itd. Wszystko to sprawia, że nastrój robi się bardziej niż romantyczny i trudno, aby w obecności świadków nasza ukochana odmówiła nam swojej ręki, a dla innych gości to także będzie miłe przeżycie, bo może wielu z nich oświadczono się lub oświadczyli się w restauracji i przypomną sobie, jak to jest być zakochanym.

Dodaj komentarz