Obrazy abstrakcyjne – pomysł do Twojego mieszkania 

Obrazy abstrakcyjne – pomysł do Twojego mieszkania 

Nie da się zaprzeczyć, że abstrakcja przyciąga oko. Dlatego jeżeli chcemy, żeby nasze mieszkanie się wyróżniało, to warto wybrać do niego oryginalne elementy. Jednym z nich mogą być obrazy abstrakcyjnie na płótnie. Taki dodatek ożywi pomieszczenie i nada mu wyjątkowego charakteru. 

Jak powstają fotoobrazy na płótnie? 

Warto zaznaczyć, że fotoobrazy na płótnie nie są ręcznie malowane. Tak samo jak obrazy abstrakcyjne. Tego typu ozdoba to wysokiej jakości fotografia nadrukowana na bawełniane płótno. Metoda powstawania fotooobrazów na płótnie pozwala na uzyskanie oryginalnego dzieła niskim kosztem. Dlatego jest to popularne rozwiązanie do ozdoby mieszkania. 

Co ważne, obraz może być niezwykle oryginalny. Możemy na nim umieścić także naszą kompozycję. W jaki sposób? Namaluj własną kompozycję abstrakcyjną, następnie wykonaj zdjęcie pracy. Firma, taka jak Tulup, zajmuje się nie tylko sprzedażą fotoobrazów, ale także oferuje wykonanie ich na zamówienie. Przesłane przez Ciebie zdjęcie zostanie nadrukowane na płótno. Ostatnim etapem jest naciągnięcie materiału na drewnianą ramę. Płótno zadrukowywane jest w całości, dzięki czemu pokryte zostają także boki ramy. Efekt końcowy jest niemalże trójwymiarowy. 

Obrazy abstrakcyjne – pomysł do każdego pomieszczenia 

Obrazy abstrakcyjne to kolorowe i fantazyjne kompozycje. Wyróżniają je różnorodne motywy, niektóre geometryczne inne kojarzące się z kosmosem. Tego typu ozdoba sprawdzi się do każdego pomieszczenia. Obraz możemy powiesić na ścianie w sypialni, salonie, czy nawet kuchni. Warto jednak wybrać odpowiedni rozmiar oraz paletę kolorystyczną, tak żeby pasowała do reszty wystroju.

Kolorowe obrazy abstrakcyjnie świetnie sprawdzą się w minimalistycznych wnętrzach, które potrzebują przełamania kolorem. Kompozycja rozświetli pomieszczenie i nada mu ciepłego klimatu. Co ważne, odpowiednio dopasowana, nie będzie przytłaczać. Jaki motyw wybrać? Popularnym motywem obrazów abstrakcyjnych są bliskie ujęcia marmuru oraz fantazyjnych wzorów stworzonych poprzez rozlanie farby i delikatne wymieszanie jej. Tego typu kompozycje są minimalistyczne i subtelne. Pasują do różnych stylów wnętrzarskich. 

Twórcy fotoobrazów abstrakcyjnych czerpią także inspirację z natury. Do wyboru mamy różne motywy przyrodnicze. Bliskie ujęcia płatków kwiatów, trawę pokrytą rosą czy samą wodę. Dzięki temu możemy mieć poczucie, że zawsze jesteśmy blisko natury. Ciekawym pomysłem są także geometryczne kompozycje oraz grafiki komputerowe.

Dodaj komentarz