Sposób na przytulne, ładne i niedrogie kuchnie

Sposób na przytulne, ładne i niedrogie kuchnie

Jadalnie są głównie dla formalnych okazjach, i spójrzmy prawdzie w oczy, rzadko używane. Jedzenie w kuchniach zapewnia miejsce, gdzie można zebrać się tylko z najbliższą rodziną i stworzyć zabawne i przytulne ustawienie.

ZACHOWAJ NIEFORMALNY CHARAKTER

Istnieją pewne przestrzenie, które lepiej pozostawić nieformalnymi! Pozwalają one na powolne, leniwe niedzielne poranki, podczas których rozwiązuje się krzyżówkę lub układa puzzle z dziećmi. Jeśli czujesz się pobłażliwy (lub szczególnie leniwy), zamów na zewnątrz najlepsze śniadanie z dostawą. Jeśli brzmi to dla Ciebie atrakcyjnie, najlepszym rozwiązaniem będzie kącik śniadaniowy z siedziskami w formie bankietu.

Okrągłe stoły ułatwiają wchodzenie i wychodzenie z bankietu, ale nie mogą pomieścić tylu osób, co prostokątne. Prostokątne również najlepiej wykorzystują przestrzeń, jeśli obszar do spożywania posiłków w kuchni jest na małej stronie.

ŁATWA ROZRYWKA

W przytulnej kuchni, goście mają tendencję do gromadzenia się wokół naszej dużej wyspy, podczas gdy my gotujemy lub przygotowujemy jedzenie, więc mamy nawis po dwóch stronach wyspy, aby pomieścić dodatkowe stołki. Możliwe, że gromadzą się tam również po to, by być blisko naszego barku kawowego i ekspresu do kawy bezzera! Kiedy nie bawimy się, umieszczam dodatkowe stołki w piwnicy i cieszę się dodatkową przestrzenią do przygotowywania posiłków.

ODDZIELNIE, ALE RAZEM

Jeśli podoba Ci się separacja, możesz zrobić część jadalną wokół krawędzi kuchni, a nie pośrodku. To pozwoli na nieco spokojniejsze czasy posiłków, jeśli ktoś jest zajęty przy zlewie lub wokół kuchenki z garnkami i patelniami.

Przytulny zakątek

To jest idealne dla małych przestrzeni! Przesuwane szklane drzwi na końcu kuchni, gdzie znajduje się stół jadalny, więc bankiet eliminuje potrzebę krzeseł po jednej stronie stołu, które w przeciwnym razie blokowałyby drzwi.

ODMIEŃ SWOJĄ KUCHNIĘ BEZ WYDAWANIA FORTUNY

Może się wydawać, że to prawie niemożliwe, aby dokonać prawdziwych zmian w kuchni bez wydawania dużych pieniędzy. Nie musisz spędzać miesięcy na planowaniu nowego układu lub porównywaniu producentów szafek. Pomyśl bardziej wzdłuż linii nowy zestaw naczyń, gdy kuchnia wygląda nieinspirowany i nudne. Gdybyśmy wszyscy mogli sobie pozwolić na remont i zacząć od nowa, to nie byłoby problemu, aby po prostu uderzyć przycisk odświeżania i mieć elegancki, stylowy obszar przygotowywania żywności, który ma nas wszystkich uczucie jak najlepszych szefów kuchni bez względu na przepis. Lub po prostu skontaktować się z nieruchomości lub zalogować się do Sanmiguelsothebysrealty.com i wybrać nowy dom. Podczas gdy większość z nas nie ma tego luksusu, wiele można zrobić za niewiele – wszystko, czego potrzeba, to trochę czasu, wysiłku i kreatywności.

POWIEŚ SWOJE NACZYNIA KUCHENNE

Jedną z najłatwiejszych do wprowadzenia zmian jest wyjęcie garnków i patelni z szafki i powieszenie ich wysoko. Nie tylko wygląda to świetnie i dodaje rustykalnego akcentu, ale są też praktyczne korzyści z tego, jak również. Nie tylko jest to lepsze dla twoich pleców, aby nie być zginanie w górę iw dół, aby uzyskać dostęp do niskich szafek, ale układanie naczyń może prowadzić do zadrapań i chipów. Wiszące garnki i patelnie to estetyczna pozycja, za którą zarówno naczynia, jak i plecy podziękują Ci na dłuższą metę.

OSOBLIWE KSIĄŻKI KUCHARSKIE

Nie jest tajemnicą, że jedyne nowe przepisy używane w większości domowych kuchni w tych dniach są odczytywane z ekranu smartfona lub tabletu, ale to może faktycznie pracować na swoją korzyść dla tej następnej porady. Jako stare książki kucharskie są przestarzałe, więcej są piętrzące się w sklepach oszczędnościowych i charytatywnych czekających na znalezienie tanie. Jest pewien urok w tych starych (kiedyś dość drogich) tomach, z których mała, starannie dobrana kolekcja w Twojej kuchni może wiele wyciągnąć.

WYMIANA UCHWYTÓW SZAFEK

To niesamowite, jak bardzo wygląd pokoju można zmienić nawet przy pomocy najmniejszych aktualizacji.

ŚWIEŻA WARSTWA FARBY

To jest łatwo najbardziej kosztowny element na tej liście, ale jeśli kolory nie są w prawo, nie ma tylko tyle aktualizacji powierzchni będzie w stanie wpłynąć w pokoju. To nie tylko idzie do ścian w kuchni, albo – sprawdź, jak łatwo przemalowane szafka może przekształcić całą przestrzeń. Jeśli jesteś najemcą, będziesz oczywiście chcesz sprawdzić w z właścicielem, zanim zaczniesz coraz pędzle gotowy, ale często jest to tylko kwestia obiecując przemalować go z powrotem do oryginalnego, gdy dzierżawa jest ponad.

Z wszystkich tych wskazówek można mieć pewność, aby tchnąć nowe życie w kuchni, zapewniając kilka świeżych wibracji, aby przejść z jedzeniem, które będą przygotowywane. Co więcej, ze stylową kuchnią, będziesz chciał się nią pochwalić i zaprosić przyjaciół na kolację. Do dzieła! Podziękowania dla Food Fire + Knives, Econtructioninc.com, i sanmiguelsothebysrealty.com za konsultacje.

OTO CZEGO POTRZEBUJESZ OD WENTYLATORA SUFITOWEGO W KUCHNI

Czy masz wentylator sufitowy w swojej kuchni? Bez niego, niewolnictwo nad gorącym piecem staje się o wiele… no cóż, gorętsze. Nawet jeśli masz małą kuchnię, wentylator sufitowy tworzy niezbędny przepływ powietrza, który może sprawić, że kuchnia będzie o kilka stopni chłodniejsza, a nawet może pomóc w usunięciu dymu w przypadku kuchennych wpadek.

Ale jeśli minęło trochę czasu, odkąd kupowałeś wentylatory sufitowe, możesz czuć się przytłoczony ogromnym wachlarzem stylów i wzorów dostępnych na rynku. Plus są funkcje, stopy sześcienne na minutę (CFM) oceny, rozmiary, liczba ostrzy, i więcej. Oto, co trzeba szukać w kuchni wentylatora sufitowego.

STYL

Projekt wizualny będzie pierwszą rzeczą, którą zauważysz o każdym wentylatorze sufitowym i jest to jeden z powodów, dla których wybór wentylatora może być zniechęcający dla wielu właścicieli domów – istnieje tak wiele różnych wzorów i stylów wentylatorów sufitowych dostępnych dzisiaj, że może być trudno wybrać jeden!

Wybierz wentylator, który odzwierciedla kolory i tekstury znajdujące się w Twojej kuchni. Całkowicie drewniany wygląd będzie pasował do rustykalnej kuchni wiejskiej lub wiejskiej, lub do każdego tradycyjnego wystroju, który podkreśla drewniane wykończenia, a dzięki stylom od eleganckiego i nowoczesnego do tropikalnego i tradycyjnego, każdy esteta znajdzie coś dla siebie. Przełam monotonię jednolitej estetyki wentylatorem w kontrastującym stylu lub urozmaić eklektyczny wygląd wentylatorem, który będzie służył zarówno jako element wyposażenia, jak i punkt centralny.

FUNKCJONALNOŚĆ

W kuchni potrzebny jest wentylator sufitowy o dużej mocy, który naprawdę wprawi powietrze w ruch, aby ochłodzić Cię podczas pieczenia babeczek lub konserwowania słoików z jagodami, które razem z dziećmi zebraliście jako rodzina. Wentylatory z długimi, stromo pochylonymi ostrzami cyrkulują więcej powietrza niż wentylatory z krótkimi, grubymi ostrzami, a ty zazwyczaj uzyskasz lepszą cyrkulację powietrza z pięcioma lub mniej ostrzami. Zmierz przestrzeń sufitu w kuchni i upewnij się, że łopatki wentylatora będą miały prześwit, aby obracać się bez uderzania w szafki, półki wiszące lub inne elementy wyposażenia kuchni.

Wentylatory sufitowe

Jeśli chodzi o wentylatory sufitowe do sypialni, większość właścicieli domów szuka cichych silników, ale to może lub nie może być na szczycie listy życzeń dla wentylatora sufitowego do kuchni. Jednak będziesz chciał inne funkcje, takie jak trzy prędkości silnika i odwracalny kierunek łopatek – możesz odwrócić kierunek łopatek, aby popchnąć ciepłe powietrze w dół z sufitu i utrzymać cieplejszy dom w zimie. W kuchennym wentylatorze sufitowym może to być świetny sposób na zatrzymanie ciepła generowanego przez zimowe wypieki i utrzymanie go w domu przez nieco dłuższy czas.

Będziesz także chciał mieć oprawę oświetleniową na swoim wentylatorze sufitowym w kuchni, a światła LED są drogą do zrobienia. Nie generują one ciepła, więc nie spowodują, że Twoja kuchnia będzie się nagrzewać bardziej niż już jest. Diody LED są o wiele bardziej energooszczędne niż żarówki fluorescencyjne lub żarowe, zapalają się natychmiast, oferują szeroki zakres kolorów oświetlenia i trwają wiecznie.

Nowe wentylatory sufitowe są wyposażone w szereg innych funkcji, takich jak inteligentna łączność, piloty i panele sterowania. Przyjazny dla budżetu wentylator może pominąć niektóre z fantazyjnych funkcji, ale nadal oferują zaufanych podstaw, takich jak cichy silnik, wiele prędkości wentylatora i oprawy oświetleniowej. Jednak, jak z większością rzeczy, można wydać dużo więcej pieniędzy i uzyskać model wentylatora sufitowego z dużo więcej dzwonków i gwizdków.

JAK POWIESIĆ GARNKI I PATELNIE W MAŁEJ KUCHNI?

Istnieją różne kształty garnków i patelni dostępnych na rynku dla Twojej wygody. Ale przed zakupem ich, zawsze martwisz się o ograniczonej przestrzeni w kuchni. Podczas pracy z małą kuchnią, staje się to niezwykle trudnym zadaniem, gdzie umieścić rzeczy. Ponieważ praca w kuchni jest niezbędna dla każdego. Tak więc, umieszczenie rzeczy zwiększa lub zmniejsza wygodę.

Zamiast układania wszystkich szafek z garnkami, a następnie grzebanie w nim i upuszczanie zależy od twoich stóp nie jest dobrym pomysłem w ogóle. Możesz również zainstalować wiszący stojak na garnki.

WISZĄCE GARNKI NAD KUCHENKĄ

Wiszące garnki nad kuchenką to dobra opcja, ponieważ musisz trzymać rzeczy na wyciągnięcie ręki. Rzeczy muszą być dostępne podczas pracy. Tak, dla tej przyczyny, ty możesz dostawać garnka wiszącego stojaka i instalować je przy miarową długością nad piecem.

Istnieje kilka komplikacji, które można zrozumieć przed rozpoczęciem procesu instalacji. Jak garnki i patelnie są wykonane ze stali, mają tendencję do gorąca z powodu ciepła wokół pieca. Plus, opary oleju wydzielające się z żywności utknąć na tych patelni, które ostatecznie uczynić je wyglądać stary i pogorszyć ich jakość.

Nawet jeśli wieszasz swoje garnki nad kuchenką, pamiętaj, że opary emitowane z jedzenia są kierowane z innej ścieżki i nie przyklejają się do patelni. Umieść garnki na pewnej wysokości od pieca, aby nie absorbowały ciepła bezpośrednio z pieca i nie nagrzewały się.

To jest dobry, szczególnie jeżeli ty lubisz twój patelnie wieszać w otwartej przestrzeni dla szybkiego dostępu kuchenny magazyn. Dobra rzecz o pegboards jest to, że może być ustalona w bardzo małym miejscu. To jest jak wieszanie patelni w ścianie, ale bez pękania go przez wbijanie gwoździ w nim.

UŻYCIE WISZĄCEGO PRĘTA

Wiszący pręt jest metalowym prętem z metalowymi uchwytami przymocowanymi do niego. Te metaliczni właściciele mogą być załatwiający z cokolwiek z pomocą śruby. Wszystkie Twoje plany i garnki są mocowane za pomocą metalowych haczyków, a następnie zawieszane na tym metalowym pręcie. Ten metalowy pręt może być załatwiony bezpośrednio na ścianie lub na zewnętrznej stronie twój gabinety.

Ty możesz wybierać długiego lub krótkiego metalowego pręta według twój potrzeb i miejsca dokąd ty chcesz załatwiać je. Wiszący pręt jest używany głównie dla garnków i patelni, które używasz wielokrotnie. Powiesić swoje istotne garnki i patelnie z nim dla Twojej wygody.

UŻYWANIE HAKÓW NA WIESZAKI

Do tego procesu możesz również użyć haków. Haki wieszakowe są metalowe lub plastikowe, w zależności od Twoich potrzeb. Jest miejsce do mocowania śruby z hakiem wieszaka. W tym celu można wywiercić otwór w ścianie, a następnie zamocować hak na wieszak za pomocą śruby w ścianie.

Powieś tyle haków, ile potrzebujesz w kuchni. Haki na wieszaki są również dostępne z przyklejoną stroną w nich. Wystarczy odkleić gumę od kija w środku, a następnie przykleić hak z szafką. Większość haków wieszakowych jest zrobiona tak, aby można je było przykleić na oleistej lub porowatej powierzchni drewnianej.

WISZĄCY MASZT

W przypadku, gdy masz wszystkie szafki zainstalowane w całej kuchni ściany, można spróbować dachu ściany wiszące maszt. Dachowy garnek wiszący maszt ma drewnianą deskę przymocowaną z hakami i łańcuchami. Łańcuchy są połączone z dachem, a drewniana deska jest zawieszona przez niego. W dolnym rogu drewnianego masztu przymocowanych jest wiele haków, które zapewniają miejsce na zawieszenie garnków i patelni. Celem łańcucha dołączonego do niego jest zwiększenie lub zmniejszenie długości w zależności od wzrostu.

SZAFKOWE WIESZAKI NA GARNKI

Szafka składa się z drewnianych półek, na których umieszcza się różne rzeczy. Przeważnie jest dużo miejsca w dużej szafce pozostawionej na górnej stronie. Więc dlaczego nie pomyśleć o wykorzystaniu go. Jeśli jesteś bardzo ostrożny w utrzymywaniu czystej przestrzeni zewnętrznej, to możesz użyć szafki do zrobienia uchwytów na patelnie.

Przymocuj metalowe haczyki do wewnętrznej strony szafki w jej górnym rogu. Następnie powiesić swoje patelnie i garnki w nim. Sztućce możesz umieścić na półce, a garnki powiesić nad nimi w szafce. W ten sposób zyskasz więcej miejsca, a jednocześnie zachowasz patelnie w zamkniętym obszarze.

KORZYSTANIE Z WYSUWANEGO WIESZAKA NA PATELNIE

Jeżeli ty jesteś zmęczony grzebać przez twój gabinety znajdować patelnie i garnki. I wiszące garnki wieszaki są także frustrujący ciebie z twój rękami i utrzymują banging one podczas gdy ty stawiasz patelnię out. W ten sposób, ty możesz próbować używać pan wyciągać wieszak.

Wyciągany wieszak składa się z drewnianej podstawy z metalowymi haczykami dołączonymi na jednym końcu i prowadnicą dołączoną na drugim. Ty wszystkie twój patelnie wieszasz na nim, i ty możesz po prostu ciągnąć drewnianego wieszak out dostawać twój pragnącą patelnię. Wysuwany wieszak jest łatwo instalowany na wewnętrznej stronie szafki.

JAK ZNALEŹĆ NIEDROGIE – ALE STYLOWE – SZAFKI KUCHENNE

Szafki kuchenne, są drogie, i to może być trudne znalezienie tańszych modeli, które są nadal przyzwoitej jakości. Podczas gdy poszukiwanie niedrogich szafek kuchennych (jak również szafek garażowych) jest trudne, to nie jest niemożliwe – możesz uzyskać kuchnię, którą chcesz bez rozbijania banku. Szafki kuchenne, które wybierzesz, będą zależały od tego, gdzie je kupisz, ich materiału i kategorii szafek.

MATERIAŁY

Szafki wykonane z MDF, płyty wiórowej lub innych materiałów syntetycznych będzie znacznie bardziej przystępne niż szafki wykonane z litego drewna, ale jakość może spaść szybko. Będziesz musiał szeroko badać dokładną szafkę, którą chcesz. Jakość materiału będzie określać trwałość i wytrzymałość szafek, choć, więc jest to jeden obszar, który nie chcesz skąpić na w procesie przebudowy.

Jeśli kupisz wstępnie zmontowane szafki online lub w dużym sklepie pudełko, to zazwyczaj znacznie tańsze niż płacenie, aby niestandardowe szafki produkowane i instalowane. Znajdziesz szeroki zakres białych szafek kuchennych, szarych szafek kuchennych i wszystkich poziomów drewnianych szafek wstępnie zmontowanych.

SZTUĆCE

Szuflady do szafek i okucia mogą wahać się w szerokim zakresie kosztów. Różnica wynika z jego materiału i skali produkcji. Odlew mosiężny będzie uruchomić Ci dużo więcej pieniędzy niż tańszy metal, jak aluminium. Upewnij się, że wiesz z jakiego materiału składa się Twoje okucie, a powinieneś być w stanie znaleźć odpowiednie okucie dla Twoich szafek – i Twojego budżetu.

FRONTY SZAFEK

Niektóre szafki kuchenne i szafki płyty może być na dolnym końcu spektrum cen, ale jeśli chcesz style jak szafki panelu szklanego, to będzie kosztować znacznie więcej. To może być pomocne, aby wymienić wszystkie składniki w swojej wizji kuchni, aż do ostatniego szczegółu.

Dodaj komentarz