Wieszaki do profili – prosty montaż i wytrzymałość

Wieszaki do profili – prosty montaż i wytrzymałość

Budując dom stwarzamy swoją bezpieczną przestrzeń, w której przebywamy bez obaw o niebezpieczne i ryzykowne sytuacje. Komfort należy stawiać na pierwszym miejscu, dlatego do budowy wykorzystaj jedynie sprawdzone i wytrzymałe elementy, pochodzące od uznanych producentów. Jeżeli zdecydujesz się na przypadkowe materiały budowlane, może okazać się, że wkrótce niezbędne będzie przeprowadzenie większego remontu. To z kolei narazi Cię na duże koszty, których warto unikać. Nie ryzykuj zakupem materiałów w przypadkowych miejscach – postaw na dostawców, którzy specjalizują się w produkcji wysokiej jakości sprzętu.

Dobrej klasy produkty to podstawa. Są one istotne szczególnie w przypadku montażu profili głównych CD. Aby ograniczyć wpływ odkształceń więźby dachowej na obudowę niezbędne będą wieszaki do profili. Wyróżnia się kilka ich rodzajów: wieszaki do profili grzybkowe oraz wieszak ES. Rodzaj grzybkowy mocuje się do boku więźby, zanim umieścisz w niej pierwszą warstwę ocieplenia. Pamiętaj więc, by użyć ich zanim zdecydujesz się na wyłożenie wełny. Natomiast ES nazywany jest bezpośrednim oraz uniwersalnym i zwykle stosowany jest do spodniej części stropu masywnego lub do boku w przypadku płaszczyzn poziomych.

Wieszaki do profili zapewniają bezpieczeństwo i mocne podtrzymanie pozostałych elementów zabudowania. Jeśli zastosujesz drugą warstwę wełny, będzie ona podtrzymywana przez zamontowany profil CD. Dodatkowa zaleta montażu profili przy pomocy wieszaków to eliminacja mostków cieplnych.

Tanie i mocne wieszaki do profili od Izosystem.pl

Przed zakupem wieszaków sprawdź, jakie dokładnie ich rodzaje możesz nabyć. Istnieje możliwość zakupu wieszaków grzybkowo-kotwowych, bezpośrednich ES i UE, a także wiele innych praktycznych wariantów, takich jak wieszak obrotowy ze sprężyną lub noniuszem. Możesz także wyposażyć się w klamrę do wieszaka, dzięki której złączysz profile w dwupoziomowych konstrukcjach nośnych sufitów podwieszanych.

Każdy z wieszaków jest przeznaczony to innego rodzaju prac, dlatego upewnij się, jakiego typu produkt potrzebujesz. Co więcej, pamiętaj, że są one odporne na ogień. Dzięki temu w przypadku pożaru konstrukcja nie ulegnie szybkiemu zawaleniu się. Ty i Twoja rodzina pozostaniecie w pełni bezpieczni. To właśnie ze względu na bezpieczeństwo i komfort montażu wybierz wieszaki do profili od Izosystem.pl. Dokonując swojego wyboru docenisz nie tylko niską cenę, ale także wysoką jakość gwarantującą pełne bezpieczeństwo.

Dodaj komentarz