Hale przemysłowe od firmy Tenistal – obiekty dopasowane do specyfiki Twojej branży

Hale przemysłowe od firmy Tenistal – obiekty dopasowane do specyfiki Twojej branży

Projektowane i budowane hale przemysłowe przez firmę Tenistal to wytrzymałe obiekty powstające z wysokiej jakości stali. Zastosowany rodzaj konstrukcji ma tu niemałe znaczenie, bowiem to właśnie certyfikowana stal oraz inne sprawdzone komponenty są odpornym na działanie czasu i pogody komponentem, gwarantującym wieloletnią wytrzymałość obiektu. Do jakich zadań hale przemysłowe sprawdzą się najlepiej? Kiedy warto pomyśleć o ich budowie? I co różni je od murowanych obiektów? Sprawdzamy!

Hale przemysłowe – kluczowe budynki dla gałęzi przemysłu produkcyjnego

Hala przemysłowa to obiekt budowlany spełniający określone normy wytrzymałościowe względem samej konstrukcji, jak i również izolacyjności. Z uwagi na przeznaczenie jest to najczęściej budynek o bardzo dużej powierzchni, którą przeznacza się do szeroko rozumianej produkcji typowej dla wielu gałęzi przemysłu produkcyjnego.

Wielkość, dobra izolacyjność, a także wielofunkcyjność hal przemysłowych sprawia, że są to także obiekty chętnie wykorzystywane do magazynowania. Przechowywanie wszelkich towarów, sprzętów, urządzeń, czy wielkich, specjalistycznych maszyn to zatem kolejne przeznaczenie obiektu.

Kiedy budowa hali przemysłowej jest opłacalną inwestycją?

Budowa hali przemysłowej to dobra alternatywa dla inwestorów, którzy dostrzegają pilną konieczność utworzenia nowego miejsca produkcji lub magazynu. Budowa hali z konstrukcji stalowej pozwala znacząco skrócić czas stawiania obiektu. W zależności od jego wielkości, przeznaczenia, czy indywidualnych cech, cała konstrukcja może powstać w zaledwie kilka tygodni. Jest to zdecydowanie szybsza opcja niż np. budowa murowanego obiektu o tych samych rozmiarach, która mogłaby potrwać nawet kilka lat.

Wbrew pozorom szybki czas budowy obiektu z konstrukcji stalowej wcale nie jest równoznaczny z gorszą jakością. Wykorzystywane w tym celu przez firmę Tenistal certyfikowane, stalowe elementy, a także inne sprawdzone i pewne materiały gwarantują trwałość i dobrą jakość. Dzięki temu hala przemysłowa zaprojektowana i zbudowana przez Tenistal jest w stanie przetrwać wiele lat intensywnej eksploatacji, jak i również warunków atmosferycznych typowych dla klimatu umiarkowanego.

Tenistal projektuje hale dopasowane do indywidualnych potrzeb Twojej branży

Zaproponowany projekt uwzględnia specyfikę danej branży, dzięki temu możliwe jest precyzyjne zaprojektowanie budynku o określonym typie uwzględniającym najważniejsze wyposażenie.

Decydując się na współpracę przy tworzeniu hali produkcyjnej niezbędnej dla Twojego biznesu, możesz liczyć na:

  • odpowiedni dobór rodzaju konstrukcji;
  • prawidłowe rozmieszczenie wentylacji, okien, drzwi, bram oraz pozostałych elementów, które ułatwią całą produkcję.

Firmę cechuje również umiejętność dobrego słuchania potrzeb każdego klienta na każdym etapie realizacji współpracy. Każdy zaproponowany projekt wymaga akceptacji inwestora, po której następuje rozpoczęcie budowy obiektu. Przed akceptacją możesz zgłosić swoje zastrzeżenia albo poprosić o zmianę niektórych zaproponowanych rozwiązań.

Dodaj komentarz