Stoły składane bankietowe – jakie modele są dostępne na rynku?

Stoły składane bankietowe – jakie modele są dostępne na rynku?

Stoły bankietowe składane mogą przydać się w wielu sytuacjach. Czasami znajdują zastosowanie nawet w prywatnych domach. Szeroka dostępność modeli sprawia, że można mieć trudności z dokonaniem wyboru. Jaki stół sprawdzi się najlepiej? Czytaj dalej, a uzyskasz wskazówki, które pomogą Ci wybrać odpowiedni produkt.

Okrągły stół bankietowy

Jednym z najpopularniejszych modeli stołów bankietowych jest okrągły. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie, które sprawdza się dobrze niemal w każdej sytuacji. Osoby zasiadające przy takim stole, mogą w wygodny sposób komunikować się ze sobą, utrzymując kontakt wzrokowy. Taki stół wygląda także niezwykle elegancko. Trzeba bowiem wspomnieć, że koło to symbol doskonałości. Taki stół doda szyku otoczeniu i sprawi, że nabierze wyjątkowego charakteru. Okrągły stół bankietowy sprawdzi się bardzo dobrze na weselach, eleganckich kolacjach, imprezach plenerowych.

Godne uwagi są także okrągłe stoły bankietowe koktajlowe. Śmiało, można powiedzieć, że taki stolik jest niezastąpiony i sprawdzi się dobrze na każdym evencie. Stoliki koktajlowe są funkcjonalne i estetyczne, dodają gustu otoczeniu. Warto także wspomnieć, że tego rodzaju stoliki nie są trudne w transporcie i montażu. Doskonałą opcją są stoły składane bankietowe, gdyż można je także wygodnie przechowywać.

Stoły bankietowe konferencyjne

Częstym wyborem są także stoły bankietowe konferencyjne. Taki produkt także ma wiele zalet. Stół bankietowy konferencyjny ma uniwersalne zastosowanie. Sprawdzi się zarówno w biznesie, jak i gastronomii. Tego rodzaju produkt przyda się nie tylko na co dzień, ale także podczas ważnych wydarzeń i wyjątkowych imprez. Ogromną zaletą takich stołów jest możliwość nakładania jednego na drugi. Dzięki temu nie zajmują dużej ilości miejsca i można je wygodnie przechowywać. Inną możliwością jest postawienie na stoły składane bankietowe, które są proste w obsłudze i również nie zajmują wiele miejsca po złożeniu. Po dwóch stronach takiego stołu bankietowego może wygodnie zasiąść kilka osób. Odległość między gośćmi jest na tyle duża, aby mogli czuć się swobodnie, a jednocześnie nie przeszkadza w utrzymaniu kontaktu wzrokowego i nawiązaniu rozmowy.

Stoły bankietowe konferencyjne można czyścić i dezynfekować różnymi środkami. Taki produkt jest wytrzymały i nietrudno utrzymać go w należytej czystości. Tego rodzaju stoły bankietowe sprawdzą się szczególnie dobrze w restauracjach, biurach, hotelach.

Stoły bankietowe kwadratowe

Kwadratowe stoły bankietowe też prezentują się dobrze i są praktyczne. Minimalizm sprawdzi się szczególnie w przypadku konferencji i przyjęć firmowych. Kwadratowe stoły bankietowe pasują do każdego wnętrza i wielu aranżacji, co jest dużą zaletą. Produkt można łatwo i wygodnie transportować, a także ustawiać w różnych konfiguracjach. Taki stół sprawdzi się świetnie nie tylko w firmach, ale także w prywatnych domach. Kwadratowy stół bankietowy uświetni przyjęcie imieninowe, urodzinowe lub po prostu weekendowe spotkanie ze znajomymi, czy rodziną.

Jak wybrać stół bankietowy?

Idealny stół bankietowy to taki, który spełnia wszystkie nasze oczekiwania. Ważne jest połączenie stylu i estetyki z praktycznością. Taki produkt powinien być łatwy w utrzymaniu czystości oraz przechowywaniu. Świetnie sprawdzą się stoły składane bankietowe, które nie zajmują wiele miejsca i są niezwykle wygodne, jeśli chodzi o transport. Postaw na stół bankietowy pochodzący z oferty doświadczonej i uznanej marki, a na pewno się nie zawiedziesz.

Dodaj komentarz