Jak urządzić zabudowany taras?

Jak urządzić zabudowany taras?

Zawsze marzyły ci się śniadania i kolacje na balkonie? Lubisz obserwować wschody i zachody słońca z własnego tarasu, jednak wydaje ci się, że nie masz ku temu odpowiednich warunków? Czas to zmienić!

Szklane zabudowy tarasów – komfort i estetyka

Jeśli wcześniej nie rozważałeś tego rozwiązania, zdecydowanie powinieneś zapoznać się z korzyściami, jakie dają mieszkańcom osiedli szklane zabudowy tarasów. Zamawiając ich produkcję i montaż, możesz wybierać z kilku dostępnych wariantów. Do twojej dyspozycji oddano między innymi ramowe i bezramowe zabudowy. Szklane panele są ruchome, a to oznacza, że możesz je bez problemu otwierać i zamykać, a nawet składać na ścianę.

Co zyskujesz dzięki szklanej zabudowie tarasu?

Szklane zabudowy tarasów to udogodnienie, które zdobywa w Polsce coraz większą popularność. Specjalnie dla ciebie zebraliśmy listę głównych zalet szklanych paneli.

  1. Chciałbyś urządzić swój taras lub po prostu przechowywać na nim własny rower i meble, ale boisz się szkodliwego działania warunków atmosferycznych? Zabudowa balkonu uchroni każdy sprzęt!
  2. Mieszkasz w centrum Warszawy i hałas daje ci się we znaki? Szklane panele to dodatkowa ochrona przed natężeniem dźwięków.
  3. Nie możesz już patrzeć na rosnące kwoty rachunków za ogrzewanie? Zabudowa tarasu podniesie termoizolację całego mieszkania, a na dodatek spowolni proces korozji ścian i sufitów.
  4. Dodatkowe osłony montowane na tarasach są bardzo atrakcyjne wizualnie. Nie musisz obawiać się, że szklane panele przysłonią ci widok lub odbiorą urok balkonu ze względu na swoją toporność. Wręcz przeciwnie – przyciągają one wzrok z uwagi na estetykę wykonania i kojarzą się z luksusem.
  5. Dzięki zabudowie tarasu możesz wykorzystywać go przez cały rok, nie tylko w najcieplejszych miesiącach.

Zabudowany taras, czyli dodatkowa przestrzeń

Bez względu na to, czy posiadasz niewielki balkon, czy przestronny taras, jest to dodatkowe miejsce, które możesz w dowolny sposób zagospodarować. Szklane zabudowy tarasów uchronią wszystko, co się na nich znajduje. A to oznacza, że możesz wystawić na balkon piękny stolik kawowy i odmalowane krzesła. Coraz popularniejsze staje się także odnawianie drewnianych skrzynek i nadawanie im drugiego życia. Mogą one służyć za małe stoliki, siedzenia lub podstawy dla roślin doniczkowych.

Marzy Ci się własna hodowla kuchennych przypraw lub warzyw? Zabudowany balkon zapewni im idealne warunki do wzrostu. Zanim wykorzystasz je do przygotowania ulubionych posiłków, pięknie ozdobią przestrzeń.

Wykorzystaj także ciepłe koce, mandale i lampki, aby uczynić przestrzeń przytulną i komfortową. Dobrze zabezpieczony taras to miejsce nie tylko dla dorosłych – dzieci z pewnością docenią zaaranżowany w taki sposób kącik zabaw. Od teraz będziesz mógł również bez obaw wypuszczać na balkon swoje zwierzęta.

Aby cieszyć się pięknymi, dostosowanymi do twoich potrzeb szklanymi panelami, skontaktuj się z firmą Lumon. Najlepszy producent oferujący zabudowy tarasów działa na terenie całej Polski! Z jego usług mogą skorzystać zarówno klienci indywidualni, jak i właściciele restauracji czy kawiarni, którzy chcą uatrakcyjnić swoim gościom wizytę w ich lokalu.

Dodaj komentarz